• 5 ports usb charger/ multi ports usb charger
 • qc 3.0 quick chrger
 • 24W ADAPTER
 • Certifikatat

  Certifikatat

  Ne jemi një kompani ISO-certifikuar, dhe të gjitha produktet tona janë të certifikuara me TUV, 3C, UL, PSE dhe certifikatat CSA.
 • cilësi

  cilësi

  Ne të mbajtur një udhë të plotë për çdo hap të procesit të prodhimit për të siguruar një cilësi të mirë dhe më të mirë time.And çojë QC jonë do të inspektojë mallrat duke ndjekur deri standardin inspektimit në mënyrë rigoroze.
 • Sherbime

  Sherbime

  Ne kemi një sistem të tërë të kontrollit të cilësisë për të siguruar të gjitha mostrave të jetë me cilësi të mirë. Ndonjë kërkesë, ju mund të na kontaktoni lirisht, ne do të ofrojë zgjidhje në përputhje me rrethanat.
 • zhvillim

  zhvillim

  Mori projektin e ri nga klientët, ne do të kemi takim për diskutim, dhe të ngritur R & D orar, i kushtoj vëmendje të rëndësishëm për çdo hap të mostrave. Ne kemi një të fuqishëm R & D ekip për të përmbushur kërkesat e klientëve.

ynë produktit

Suntury ka treguar aftësitë e tij të jashtëzakonshme integruar në hulumtim të tregut, dizajnit industrial, shërbimet prototyping, inxhinieri, prodhimit në masë dhe logjistikës.
të parë të gjitha produkteve

News Center

 • How Does USB Charging Works? And How to A...

  21/05/19
  The tech world has finally coalesced around a charging standard, after years of proprietary adapters and ugly wall-wart power supplies. Well, sort of: We’re already seeing some fragmentation in terms of the new USB-C ...
 • Suntury Invite You For 2019 CES

  20/11/18
  This is the invitation from DongGuan Suntury Electronic Technology CO., Ltd. We will participate in the CES 2019 in Las Vegas. CES showcases more than 3,900 exhibiting companies, including manufacturers, developers an...
 • Suntury do të marrë pjesë në CES 2018 në Las Vegas

  Suntury do të marrë pjesë në CES 2018 në Las V ...

  26/12/17
  Në janar 2018, ne do të marrë pjesë në ekspozitën CES në Las Vegas. Nëpërmjet këtij tregon, Suntury do të sjellë përshtatës, USB ngarkues, ngarkuesin tel të klientit tonë. CES, dikur International Consumer Electronics Sh e ...
 • Suntury Marrë pjesë Burimet Global elektronike shfaqje në HK

  Suntury Marrë pjesë elektro Burimet Global ...

  21/12/17
 • Si për të gjetur grupe të konsumatorëve përshtatës pushtet

  Si për të gjetur grupe të konsumatorëve përshtatës pushtet

  22/11/17
  Aktualisht, konsumatorët përshtatës pushtet kudo, por si për të gjetur konsumatorët, me saktësi të dalluar është një problem që stafi shumë shitjet nuk mund ta bëjë, Hyun fuqia front prodhues përshtatës kryesisht përshtatës pushtet 5V2A, 12V ...
të parë të gjitha lajmet
 • 微 信 图片 _201711281559051_ 副本

Rreth kompanisë

Dongguan Suntury Technology Co elektronike, Ltd. themeluar në shtator të vitit 2015, ka qenë e angazhuar vazhdimisht për kryerjen e biznesit tonë në bazë të standardeve më të larta dhe për të siguruar që produktet tona janë të prodhuara në standardet e cilësisë të rreptë me produktin tonë të madh, duke përfshirë Charge USB, përshtatës, Frame hapur dhe NP kaloni furnizimit me energji elektrike.

Dongguan Suntury Technology Co elektronike, Ltd E vendosur në Shuilang Zona Industriale e Dalingshan qytetit, në Dongguan. Me 5100 metra katrore hapësirë ​​operacion, 3 linja të teknologjisë së lartë të prodhimit dhe 240 të punësuar, Suntury ka zbatuar fabrikë efikas të prodhimit me plakjen, përputhshmërinë elektromagnetike dhe të gjitha llojet e testimit dhe laborator.

Lexo më shumë

WhatsApp Online Chat !