përshtatës 12V / 1.25A AC / DC

Përshkrim i shkurtër:

Specifications  Input voltage  100-240V AC, 50/60Hz Output voltage  XXX=5-24V, step is 0.1V, YYY=0.01-2.5A Standby power  less than 0.1W Operating temperature  0 to +40 degree Energy efficiency  in compliance with level 6 standard Type  desktop Safety approvals  CE, FCC and 3C Size  86*36*27mm


Detail Product

Produkt Tags

specifikimet 
tensionit input  100-240V AC, 50 / 60Hz
tensionit të prodhimit  XXX = 5-24V, hap është 0.1V, YYY = 0.01-2.5A
fuqia e pritjes  më pak se 0.1W
temperatura operative  0 deri +40 shkallën
Efikasitetit të energjisë  në përputhje me nivelin 6 standardin
lloj  desktop
miratimet e sigurisë  CE, FCC dhe 3C
madhësi  86 * 36 * 27mm

  • Previous:
  • Next:

  • Related Products

    
    WhatsApp Online Chat !