• 5 ports usb charger/ multi ports usb charger
 • qc 3.0 quick chrger
 • 24W ADAPTER
 • Certifikatat

  Certifikatat

  Ne jemi një kompani ISO-certifikuar, dhe të gjitha produktet tona janë të certifikuara me TUV, 3C, UL, PSE dhe certifikatat CSA.
 • cilësi

  cilësi

  Ne të mbajtur një udhë të plotë për çdo hap të procesit të prodhimit për të siguruar një cilësi të mirë dhe më të mirë time.And çojë QC jonë do të inspektojë mallrat duke ndjekur deri standardin inspektimit në mënyrë rigoroze.
 • Sherbime

  Sherbime

  Ne kemi një sistem të tërë të kontrollit të cilësisë për të siguruar të gjitha mostrave të jetë me cilësi të mirë. Ndonjë kërkesë, ju mund të na kontaktoni lirisht, ne do të ofrojë zgjidhje në përputhje me rrethanat.
 • zhvillim

  zhvillim

  Mori projektin e ri nga klientët, ne do të kemi takim për diskutim, dhe të ngritur R & D orar, i kushtoj vëmendje të rëndësishëm për çdo hap të mostrave. Ne kemi një të fuqishëm R & D ekip për të përmbushur kërkesat e klientëve.

ynë produktit

Suntury ka treguar aftësitë e tij të jashtëzakonshme integruar në hulumtim të tregut, dizajnit industrial, shërbimet prototyping, inxhinieri, prodhimit në masë dhe logjistikës.
të parë të gjitha produkteve

News Center

 • How to choose the right power adapter in three steps

  How to choose the right power adapter in ...

  12/09/20
  As smart devices become more capable, their power consumption starts to get faster and faster. People are getting used to carrying portable chargers or power adapters. For many people, the concept of a power adapter i...
 • What types of power adapters are common i...

  04/09/20
  In reality, most of the power adapters we come into contact with are switching power supply. Switching power supply refers to a kind of power supply that maintains stable output voltage by controlling the time ratio o...
 • Precautions for mobile phone charging

  14/08/20
  In recent years, more and more families caught fire while charging their cellphones in the night, especially many families suffered a lot from the fire or even explosion of balance scooter charging , and for our daily...
 • How Does USB Charging Works? And How to A...

  21/05/19
  The tech world has finally coalesced around a charging standard, after years of proprietary adapters and ugly wall-wart power supplies. Well, sort of: We’re already seeing some fragmentation in terms of the new USB-C ...
 • Suntury Invite You For 2019 CES

  20/11/18
  This is the invitation from DongGuan Suntury Electronic Technology CO., Ltd. We will participate in the CES 2019 in Las Vegas. CES showcases more than 3,900 exhibiting companies, including manufacturers, developers an...
të parë të gjitha lajmet
 • 微 信 图片 _201711281559051_ 副本

Rreth kompanisë

Dongguan Suntury Technology Co elektronike, Ltd. themeluar në shtator të vitit 2015, ka qenë e angazhuar vazhdimisht për kryerjen e biznesit tonë në bazë të standardeve më të larta dhe për të siguruar që produktet tona janë të prodhuara në standardet e cilësisë të rreptë me produktin tonë të madh, duke përfshirë Charge USB, përshtatës, Frame hapur dhe NP kaloni furnizimit me energji elektrike.

Dongguan Suntury Technology Co elektronike, Ltd E vendosur në Shuilang Zona Industriale e Dalingshan qytetit, në Dongguan. Me 5100 metra katrore hapësirë ​​operacion, 3 linja të teknologjisë së lartë të prodhimit dhe 240 të punësuar, Suntury ka zbatuar fabrikë efikas të prodhimit me plakjen, përputhshmërinë elektromagnetike dhe të gjitha llojet e testimit dhe laborator.

Lexo më shumë

WhatsApp Online Chat !