përshtatës 5V / 1A AC / DC

Përshkrim i shkurtër:

Specifications Input voltage 100-240V AC, 50/60Hz Output voltage XXX=2-15V, step is 0.1V, YYY-0.01-1.2A Standby power less than 0.1W Energy efficiency in compliance with level 6 standard Type American appliance, European appliance, Asia appliance, Austria appliance Safety approvals TuV, GS, CB and CE Size 53*37*24


Detail Product

Produkt Tags

specifikimet
tensionit input 100-240V AC, 50 / 60Hz
tensionit të prodhimit XXX = 2-15V, hap është 0.1V, yyy-0.01-1.2A
fuqia e pritjes më pak se 0.1W
Efikasitetit të energjisë në përputhje me nivelin 6 standardin
lloj aplikim amerikan, aplikim Evropian, Azia aplikim, aplikim Austria
miratimet e sigurisë TUV, GS, CB dhe CE
madhësi 53 * 37 * 24

  • Previous:
  • Next:

  • Related Products

    
    WhatsApp Online Chat !