Rreth nesh

Dongguan Suntury Technology Co elektronike, Ltd.

Lorem ipsum pikëllim ulem Amet, consectetuer adipiscing Elit, sed diam

Dongguan Suntury Technology Co elektronike, Ltd. themeluar në shtator të vitit 2015, ka qenë e angazhuar vazhdimisht për kryerjen e biznesit tonë në bazë të standardeve më të larta dhe për të siguruar që produktet tona janë të prodhuara në standardet e cilësisë të rreptë me produktin tonë të madh, duke përfshirë Charge USB, përshtatës, Frame hapur dhe NP kaloni furnizimit me energji elektrike.

Dongguan Suntury Technology Co elektronike, Ltd E vendosur në Shuilang Zona Industriale e Dalingshan qytetit, në Dongguan. Me 5100 metra katrore hapësirë ​​operacion, 3 linja të teknologjisë së lartë të prodhimit dhe 240 të punësuar, Suntury ka zbatuar fabrikë efikas të prodhimit me plakjen, përputhshmërinë elektromagnetike dhe të gjitha llojet e testimit dhe laborator.

Suntury ka treguar aftësitë e tij të jashtëzakonshme integruar në hulumtim të tregut, dizajnit industrial, shërbimet prototyping, inxhinieri, prodhimit në masë dhe logjistikës.

Kënaqësinë garanci konsumatorëve dhe fokusi të cilësisë janë parimet kryesore të mbajtur ngarje biznesin përpara. Suntury tashmë merret ISO 9001, TUV, 3C, UL, PSE, certifikimit CSA.

Themelues Data: shtator 2015

Fabrika Size: 5100 ㎡

Produktet kryesore: USB ngarkues, përshtatës pushtet, rregulloje zgjidhje të energjisë, furnizimit me energji elektrike NP

Prodhimi Kapaciteti: USB ngarkues: 150,000 njësi / muaj,

përshtatës pushtet: 600,000 njësi / muaj, Customize energjisë zgjidhje: 100,000 njësi / muaj,

NP: 100,000 njësi / muaj

Stafi i inspektimit të cilësisë: 15, R & D personelit: 9, punëtorët: 210 persona

Prodhimi Pajisje: SMT Automatic, Automatic Kuvendi Pajisje, Tester Debugger, Aging Room, presion të lartë Tester

1483152085233232

TR-368 mbingarkesë pulsation makinë provë / Temperatura matja instrumentet presioni miconductor pajisjet e verifikimit / zbulimin automatik i makinës presion të lartë / makina IKE provë / oshiloskop dhe makinë harmonik matjes.

Çdo gjë që ju duhet për të krijuar një faqe interneti të bukur


MËSO MË SHUMËWhatsApp Online Chat !